وکیل طلاق در مشهد

طلاق فوري در مشهد

طلاق فوري در مشهد

طلاق فوري در مشهد

طلاق توافقي در ١٠ روز *

مراحل طلاق توافقی در ده روز

۱. بدون حضور زوجین ميباشد به نحوی که تمام مراحل توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام میشود و نیازی به حضور زوجین در هيچ يك از مراحل مشاوره و دادگاه نمیباشد.
۲. حدود ۱۰ روز کاری ؛ خواهد بود و به صورت تضمینی توسط وکلای متخصص صورت خواهد پذیرفت.

مدارک لازم جهت طلاق توافقی توسط وکیل

۱. شناسنامه ی زوجین
۲. سند ازدواج
۳. گواهی عدم بارداری در صورت مدخوله بودن

نكات بسيار مهم براي طلاق توافقي فوري در مشهد

نکته: چنانچه زن از مرد وکالت در طلاق داشته باشد نیازی به شناسنامه زوج نمیباشد.

نکته: چنانچه زن قصد دارد وکالت در طلاق از همسرش اخذ نماید در وکالت نامه ی تنظیمی که توسط دفتر اسناد رسمی انجام میگیرد میبایست چند عبارت حتما در وکالت نامه وجود داشته باشد تا بدون مشکل و دغدغه کارش را به پایان برساند.
۱. در وکالت نامه زوج میبایست حق تجدیدنظر و فرجام خواهی را از خود سلب و ساقط نماید.

۲. در وکالت نامه زوج به زوجه وکالت جهت اجرای صیغه ی طلاق و تشریفات آن را داده باشد.

۳. وکالت الزاما ضمن عقد خارج لازم و به صورت بلاعزل باشد تا زوج نتواند عزل نماید.

۴. در وکالت نامه ی تنظیمی کلمه ی ضم امین یا هر چیز دیگری که میتواند اختیارات زوجه را محدود کند نداشته باشد.

نکته: هر چند در طلاق توافقی زوجین میتوانند پس از طی پروسه ی ۳ ماه موفق به دریافت گواهی عدم امکان سازش گردند و نیازی به داشتن وکیل ندارند اما زمانی که زوجه از زوج وکالت در طلاق دارد میبایست یک وکیل برای زوج انتخاب تا با واسطه ایشان در دادگاه حاضر و گواهی عدم امکان سازش توسط قاضی صادر گردد.
نکته” قبل از صدور رای دادگاه مبنی بر گواهی عدم امکان سازش چنانچه هر یک از زوجین پشیمان گردند طلاق توافقی سرانجامی نخواهد داشت و منتهی به صدور دادنامه نمیگردد، و پس از رای دادگاه نیز مبنی بر عدم امکان سازش چنانچه هر یک از زوجین در محضر طلاق جهت اجرای صیغه ی طلاق حاضر نشوند پس از مدت ۳ ماه گواهی عدم امکان سازش ابطال ميشود:پس بهتر است از وكيل پايه يك دادگستري در مشهد براي طلاق فوري درمشهد براي سريعتر پيمودن اين مراحل مشاوره بگيريد.
سوال: آیا پس از طلاق امکان پاک نمودن اسم همسر سابق از شناسنامه وجود دارد؟
پاسخ: برای سوال فوق ۲ حالت متصور است حالت اول ” مربوط به زمانی است که زوجه دوشیزه نمیباشد و مدخوله است در اینجا امکان پاک نمودن شناسنامه و به اصطلاح سفید کردن آن تا زمان ازدواج مجدد وجود ندارد.

اما در حالت دوم” چنانچه زوجه باکره و غیر مدخوله باشد میتواند با رای دادگاه و شناسنامه ی که طلاق در آن ثبت شده است به اداره ی ثبت احوال مراجعه و شناسنامه ی خود را سفید نماید.

طلاق توافقی چقدر زمان میبرد ؟

با توجه به تغییراتی که در مسیر طلاق فوري به وجود آمده است زوجین چنانچه قصد دارند تا شخصا خود اقدام به طلاق نمایند بدوا میبایست در سایت طلاق ثبت نام نمایند و پس از آن در طی یک بازه زمانی که حداقل ۴۵ روز به طول می انجامد مشاوره خود را طی ۵ جلسه انجام دهند و پس از فرایند مشاوره و تکمیل آن پرونده به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارجاع و زوجین با حضور در این دفتر دادخواست خود را ثبت و به دادگاه ارجاع میگردد و پس از آن دادگاه با تعیین وقت قبلی و تشکیل جلسه و با درخواست زوجین گواهی عدم امکان سازش صادر مینماید و پس از قطعیت رای دادگاه بنا به درخواست زوجین به محضر طلاق مراجعه مینمایند تا سند طلاق صادر گردد.
گواهی عدم امکان سازش ۳ ماه معتبر میباشد و چنانچه در این فاصله زمانی به محضر جهت اجرای صیغه طلاق مراجعه ننمایند میبایست تمامی فرایند فوق را مجددا طی نمایند

نکته” هیچ کدام از زوجين بدون اخذ رای از دادگاه خانواده نمیتوانند به دفترخانه ی طلاق مراجعه نمایند و دفتر طلاق نیز صرفا بر اساس رای قطعی دادگاه سند طلاق را صادر می نمایید

طلاق توافقی در مشهد

یکی از انواع طلاق ها، طلاق توافقی است. که به درخواست مرد،یا به درخواست زن و یا به درخواست زوجین، صورت می پذیرد طلاق توافقی نامیده میشود که از انواع مصطلح هستند. طلاق توافقي معمولا در قالب طلاق خلع، قرار می گيرد بعضی از موارد، شوهر، اختیار طلاق خود را با عقد وکالت رسمی در دفتر اسناد رسمی، تحت عنوان وکالت بلاعزل طلاق، به زوجه یا شخص ثالث، اعطاء می کند.
دادن وکالت طلاق به زن، یا شخص ثالث، از بین برنده حق طلاق مرد، به معنی سلب اختیار مرد از اعمال حق طلاق نیست، بلکه وکیل طلاق توافقی فوری می تواند با استفاده از این وکالتنامه، جانشین مرد در اعلام اراده طلاق شود.


وکیل طلاق توافقی در مشهد ۱۰ روزه

در حالتی که زن، وکالت طلاق، از سوی شوهرش دارد، با مراجعه به وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی، یه تعویض و اعطای وکالت به وکیل ، از سوی مرد، اقدام می کند و وکیل پایه یک دادگستری، جانشین مرد در مراجعه به دادگاه خانواده و طی مراحل طلاق توافقی فوري می شود.
اگر زوجه نیز نیاز به وکیل پایه یک دادگستری در پرونده طلاق ، داشته باشد، دو وکیل پایه یک دادگستری، با قبول وکالت طرفین، به عنوان وکیل اقدام به ثبت دادخواست و پیگیری پرونده، تا زمان اجرای صیغه طلاق توافقی در دفتر اسناد رسمی طلاق، خواهند نمود.
پس صرف داشتن وکالت بلا عزل محضری برای پرونده طلاق و اجرای صیغه طلاق، برای مراجعه به دادگاه خانواده کافی نیست و با وکالت محضری اعطایی از سوی شوهر برای پرونده طلاق، فقط امکان عقد قرارداد برای پرونده طلاق توافقی با یکی از وکلای پایه یک دادگستری، وجود دارد.

مزایای طلاق توافقی فوري در مشهد

1.عدم تشكيل پرونده‌هاي متعدد در دادگاه خانواده مشهد
2..درگيري كمتر و كاهش تنش بينابين خانواده‌هاي زوجين
3.جلوگيري از رجوع مكرر زوجين به محل دادگستري

  1. صدور گواهي‌ عدم امکان سازش در دادگاه
    5.كوتاه بودن زمان صدور گواهي مربوط
    6.احتمال رجوع بيشتر زوجين در آينده
    7.كاهش استرس فرزندان

براي مشاوره طلاق توافقي توسط وكيل پايه يك دادگستري در مشهد روي شماره درج شده در سايت كليك نماييد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4004 602 0915